Hakkımızda

Uzun bir Ar-Ge çalışmasından sonra 2009 yılı Haziran ayında ilk prototip ürünümüz ortaya çıkmış olup  2010 yılı Mart ayında da FREE CAMPING araç üstü çadırımız satışa sunulmuştur. 

%100 yerli üretim olan FREE CAMPING araç üstü çadırlarımızı 2010 yılından bugüne siz değerli doğa severlere  sunmanın mutluluğu yaşıyoruz.

Gelişen teknoloji ile Araç Üstü Çadır sistemleri  artık karavanların yerini almaya başladı. Ekonomik açıdan bakıldığında, ikinci bir araç ve onun maliyetlerinden kurtulmak için Araç Üstü Çadır sistemleri tercih sebebi olmaktadır. Bu maliyetleri karşılayamayanlar için de Araç Üstü Çadır sistemleri ile dağlarımızda, deniz kıyılarımızda ya da muhteşem yaylalarımızda konaklama sorun olmaktan çıkıyor. Dilediğiniz zamanda ve herhangi bir yerde çadırınız hep yanınızda. Elbette bir çok arkadaşımız da var ki para versen bile araç üstü çadırda kalmayıp yere çadırını profesyonelce kurup geceyi orada geçirmek ister. Ancak FREE CAMPING Araç Üstü Çadırımızın kurulumu bir dakikadan kısa sürede tamamlandığı için birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.


Araç Üstü Çadırların Avantajları:

* Gece size ulaşabilecek tehlikeli hayvanlardan korur.

* Çamurlu araziler de bile konaklama imkanı verir.

* Yer tabanında birikebilecek yağmur suyu gibi tehditlerden korur.

* Diğer çadırlara göre kurulumu çok kolaydır.

* Diğer çadırlara göre iç hacmi daha geniş ve alt kısımları daha rahattır.

Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı sonsuz teşekkürler. 

FREE CAMPING Bursa olarak herkese neşeli, huzurlu ve mutlu kamplar dileriz.


Saygılarımızla

FREE CAMPING BURSA

İlhan YILDIZ - Tuncay YILDIZ