Sipariş

FreeCampingBursa.net sitemizden Cumartesi, Pazar ve resmi tatiller de dahil olmak üzere 24 saat sipariş verebilirsiniz.

 

Sitemizden sipariş vermeniz için  18 yaş üstünde olmanız gerekmektedir. 


Sitemizde size uygun ürüne karar verdikten sonra ürün rengi ve istediğiniz özellikleri seçip ürünü SEPETE EKLE butonu ile sepetinize ekleyebilirsiniz. Sunulan özelliklerden seçim yapmadığınızda sistem seçim yapılmadığına dair uyarı verecektir ve ürün sepetinize eklenmeyecektir. Ürünü sepetinize ekledikten sonra alışverişinize devam edebilir veya sepetinize gidebilirsiniz.  


Alışverişi tamamlamak istediğiniz de Sepetinizde ÖDEME butonuna basarak ödeme sayfasına geçiş yapabilirsiniz. Eğer tanımlı indirim kodunuz veya kuponunuz var ise ilgili kodları tanımlı yerlere yazıp ilgili kodların kullanımını sağlarsınız. Siparişinizin sistemde kayıtlı adresinizin dışında farklı bir adrese gönderimini talep ederseniz diğer adres kısmını seçerek ilgili teslim adresini yazabilirsiniz. Ayrıca siparişiniz ile ilgili herhangi bir talebinizi ödeme  sayfamızın alt kısmına belirtebilirsiniz. 


Siparişinizi tamamlamadan önce siparişinizin gecikmemesi veya teslim edilememesi gibi sorunlarla karşılaşmamak adına adınızın, telefon numaranızın, e-mailinizin ve teslim adresinizin eksiksiz ve doğru olduğuna emin olunuz.  İlgili ödeme yöntemlerinden (banka transferi / kredi kartı ile ödeme) birini seçip ödeme işleminizi tamamlayarak siparişini oluşturabilirsiniz.


Siparişinizi tamamladıktan sonra siparişiniz ile ilgili herhangi  bir değişiklik olması durumunda  tarafımıza bilgi vermek sizin sorumluluğunuzdadır. Teslimat adresi veya fatura adresi değişikliği durumunda da en kısa sürede tarafımıza bilgi veriniz. 


16.00’dan önce verilen siparişler aynı gün; 16.00’dan sonra verilen siparişler ertesi gün; Cumartesi, Pazar ve resmi tatillerde verilen siparişler de ilk iş gününde işleme alınmaktadır.


Siparişiniz tamamlanır tamamlanmaz, siparişiniz ile ilgili onay maili gönderilir. Tarafımızca onaylanan siparişiniz de işleme alınıp tedarik süreci başlatılır.


Sipariş durumunuzu da hesabınızdaki siparişlerim bölümünden takip edebilirsiniz.