Gizlilik Politikası

FreeCampingBursa olarak müşterilerimizin kişisel olarak tanımlanan  bilgilerinin korunmasının önemini kabul ediyoruz.


Aşağıda, müşterilerimizin kişisel bilgilerinin nasıl toplandığı, kullanıldığı ve korunduğu ile ilgili e-ticaret sitemizin Gizlilik Politikası yer almaktadır.


Kişisel bilgilerinizi, sitemizde sizlere hizmet sunarken topluyoruz. Sitemize veya bültenimize  kayıt olurken veya sitemizden sipariş verirken; sizlerden tam adınız, elektronik postanız, telefon numaranız, faturalandırma veya teslimat adresiniz gibi kişisel bilgilerinizi talep edebiliriz. Aynı zamanda sitemizi kullandığınızda, hangi sayfalarda gezindiğiniz veya hangi sayfaları tıkladığınız ile ilgili bilgileri de toplayabiliyoruz. Bu bilgiler dışında etnik kökeniniz, siyasi görüşünüz, dini inancınız, cinsel tercihiniz, genetik bilgileriniz, sağlık bilgileriniz ve sabıka kaydı gibi hassas kişisel bilgilerinizi kesinlikle talep etmiyoruz.


Kişisel bilgileriniz, işlemleriniz dışında farklı bir amaçla kullanılmamakla birlikte  üçüncü şahıslara asla satılmamaktadır ve ticareti yapılmamaktadır.


Satınalma veya ödeme işlemleri için kullandığınız kredi veya bankamatik kartı bilgileriniz, işlemler tamamlandıktan sonra tarafımızca asla kayıt altına alınmamaktadır. 


E-ticaret sitemize kayıt olurken tam adınız, gönderim ve fatura adresiniz, telefon numaranız, e-posta adresiniz ve kredi / bankamatik kartı numarası gibi kişisel erişim verilerinizi girmeniz istenir. Diğer müşterilerimizin girilen bu verilere erişim yetkisi yoktur. Kayıt işlemi sırasında bir şifre tanımlamış olursunuz. Lütfen şifrenizi kimseyle paylaşmayınız. Şifreyi unutmanız durumunda, sistem den yeni bir şifre oluşturabilirsiniz.


Ortak kullanılan bilgisayarlarda sitemizde gezintinizi bitirdiğinizde diğer bilgisayar kullanıcılarının kişisel verilerinize ulaşmasını engellemek  ve kişisel veri güvenliğiniz için tarayıcınızı kapatmayı unutmayınız.


Gizlilik Politikamız ile ilgili herhangi bir sorunuz için aşağıdaki iletişim bilgilerinde bize ulaşabilirsiniz.


www.freecampingbursa.com

Yiğitler Mah. C-4 Sok. 

9 Blok No:130

Yıldırım / Bursa

Tel: 0 538 861 59 13 – Tuncay Yıldız

Tel: 0 536 275 73 84 – İlhan Yıldız

Fax: 0 554 547 19 62

info@freecampingbursa.com