Şartlar ve Koşullar

FreeCampingBursa.net e-ticaret sitesi Şartlar ve Koşullar sayfasına hoş geldiniz.


Bu Şartlar ve Koşullar, FreeCampingBursa.net sitesinin kullanımını ve kurallarını açıklamaktadır. Bu e-ticaret sitesine göz atmaya ve kullanmaya devam ettiğiniz için sitenin Şartlarını ve Koşullarını kabul ettiğinizi varsayıyoruz. Sitemizden herhangi bir ürün sipariş etmeden önce,  Şartları  ve Koşulları dikkatlice okuyunuz. Eğer bu Şartlar ve Koşullardan herhangi bir bölümüyle aynı fikirde değilseniz, lütfen sitemizi kullanmaya devam etmeyin.


FreeCampingBursa olarak, referans olması amacıyla bu Şartlar ve Koşulların bir kopyasını  çıktı olarak almanızı tavsiye ediyoruz.


FreeCampingBursa.net e-ticaret sitesi FreeCampingBursa’ya ait olup, sitenin yönetimi, bakımı ve site içeriği FreeCampingBursa tarafından sağlanmaktadır. Site içeriğinin doğruluğu, güvenilirliği ve eksikliği ile ilgili herhangi bir beyanda bulunmuyor ve garanti vermiyoruz. Site içeriğini herhangi bir zamanda değiştirmek ve güncellemek hakkına sahip olmakla birlikte Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı şekilde siteye yetkisiz girişler ve uygunsuz eylemler tespit edilmesi durumunda siteyi askıya alma hakkımız her zaman saklıdır.


Şartlar ve Koşullar, Gizlilik Politikası ve diğer bölümlerde kullanılan bazı terimleri ve kelimeleri aşağıda tanımladık.


- Müşteri, Alıcı, Siz ve Sizin kelimeleri ile  siteye giriş yapıp sitenin kurallarını kabul etmiş ve siteyi kullanan kişileri tanımlamaktadır.

- Firma, Satıcı, Biz ve Bizim kelimeleri ile FreeCampingBursa tanımlanmaktadır.


Lütfen FreeCampingBursa e-ticaret sitesini doğru eylemler için kullanınız.